گزارش جلسه‌ی انجمن شعر و ادب قطب تربت حیدریه به تاریخ چهاردهم دی‌ماه هزار و سیصد و نود و هشت

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

 1. با سلام.
  ممنون از جناب خطیبی عزیز بابت وقتی که می‌گذارد و این‌همه در خدمت کارهای فرهنگی است.
  خوشحالم که یکی از بهترین و پُرمخاطب‌ترین جلسات شعر استان در تربت حیدریه تشکیل می‌شود. من رمز موفقیت جلسه را پایمردی استاد احمد نجف زاده در چهل سال گذشته می‌دانم. کار این بزرگ‌مرد ستودنی است. خداش در همه حال از بلا نگه دارد.
  با کمک دوستان شاعرم و همشهریان اهل دل پیام انجمن شعر و ادب قطب روز به روز بیشتر شنیده می‌شود. فضای خوب کتابخانه بهشتی تربت حیدریه امروز مأمنی است برای استعدادهای نوظهور و عزیزانی که سال‌هاست شعر می‌گویند اما از حضور جمع‌های ادبی محروم بوده‌اند.
  هر هفته چند شاعر جدید به جمع‌مان اضافه می‌شود. شعر دوستان در گفتگو و نقد و نظر رشد می‌کند و این پیشرفت برای من که هر هفته شعرها را می‌شنوم قابل لمس است.
  در هیاهوی زندگی امروزی که همه را کلافه کرده شاعران تربت حیدریه هر شنبه کنار هم می‌نشینند، دری به باغ شعر و ادب باز می‌کنند و دو ساعت از ادبیات لذت می‌برند. به قول وحشی بافقی: به سودای تو مشغولم ز غوغای جهان فارغ/ ز هجر دائمی ایمن ز وصل جاودان فارغ
  جا برای کار بیشتر، بسیار است و انگیزه‌ی من و دوستانم هم بسیار بیشتر. امید داریم به آینده‌ی فرهنگی روشن‌تر در شهر دوست‌داشتنی‌مان تربت حیدریه.

  بهمن صباغ زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *