خبر خوش فرزند محمدرضا شجریان؛ پدر سلامتی‌اش را پیدا کرده و به زودی روی صحنه برمی‌گردد

 

باید فقط به خوب شدن پدر فکر کنیم. همان طور که ما گاه برای مبارزه با غم‌هایمان به آواز او گوش می‌دهیم… حال پدر خوب است و با معالجاتی که اینجا در حال انجام است، باز هم پدر سلامتی خود را پیدا کرده و به زودی هم روی صحنه برمی‌گردد.

پدر سلامتی‌اش را پیدا کرده و به زودی روی صحنه بر می‌گرددفرزند کوچک استاد شجریان در یادداشتی با اشاره به مراحل درمانی که برای این موسیقی‌دان برجسته ایرانی در آمریکا طی شده، از سلامتی استاد شجریان گفت و تا آنجا پیش رفته که از بازگشت دوباره استاد به صحنه موسیقی سخن به میان آورده است.

به گزارش «تابناک»، رایان شجریان فرزند دوم و کوچک استاد محمدرضا شجریان که حضور رسانه‌ای کمتری دارد، پس از آنکه بیماری سرطان استاد اوج گرفت و پیام نوروزی این موسیقی‌دان کشورمان با سری تراشیده منتشر شد، سرش را برای همراهی با پدر تراشید و در طول مراحل درمان همراه این خواننده برجسته کشورمان بود.

در روزهای اخیر که مراحل درمان استاد شجریان پیگیری می‌شد، خبرهای جسته و گریخته‌ای درباره آخرین وضعیت استاد به «تابناک» می‌رسید؛ اما با توجه به عدم اطمینان از وثوق این خبرها ـ که بعضاً ضدونقیض بودند ـ «تابناک» با تکیه بر منشور اخلاقی‌اش، از انتشار این خبرها پرهیز کرد تا خبر رسمی‌تری در این زمینه منتشر می‌شود.
 

پدر سلامتی‌اش را پیدا کرده و به زودی روی صحنه بر می‌گردد


اکنون رایان شجریان رسماً سرعت گرفتن روند بهبودی نسبی استاد شجریان را تأیید کرده و در این باره نوشته است: «پدر روحیه بسیار خوبی دارند. بسیار مثبت هستند و مثل همیشه خنده بر لبانشان هست. ما، یا بهتر بگم عاشقان پدر، باید فقط به خوب شدن پدر فکر کنیم، همان طور که ما گاه برای مبارزه با غم‌هایمان به آواز او گوش می‌دهیم.»

فرزند استاد شجریان افزوده است: «حالا نوبت ماست که با انرژی مثبت و دعای خیرمان به او روحیه‌ای دو برابر بدهیم. حال پدر خوب است و با معالجاتی که اینجا در حال انجام است، باز هم پدر سلامتی خود را پیدا کرده و به زودی هم روی صحنه برمی‌گردد».

استاد محمدرضا شجریان موسیقیدان، نوازنده، سازساز و خطاط برجسته ایران پس از لغو کنسرت نوروزی‌اش در ایروان ارمنستان، در پیام نوروزی‌اش با سری تراشیده از بیماری‌اش با تعبیر «مهمان پانزده ساله» سخن به میان آورد؛ بیماری که سرطان متاستاتیک کلیه چپ تشخیص داده شده و پیش از این نیز منجر به بستری استاد در مقاطعی شده بود.

پس از پیام نوروزی استاد محمدرضا شجریان ـ که با سر تراشیده و تأیید تلویحی بیماری سرطان ایشان و طی مراحل درمان این بیماری همراه شد ـ طیف وسیعی از چهره‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور، موجی از همراهی با این استاد برجسته موسیقی ایران زمین را در پیش گرفتند که دامنه این واکنش‌ها از شهرام ناظری، علیرضا افتخاری، علیرضا قربانی تا علی دایی و طیف وسیعی از ورزشکاران، بازیگران و سیاسیون گسترانیده شد؛ واکنش‌هایی که تماماً متن‌های کوتاه و بلند احساسی و آرزوی سلامتی برای این استاد برجسته بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *