ایت الله غرویان : روحانی دم عده‌ای لجباز را چیده، برای همین دنبال انتقام گیری اند 

 
سنتی ها از روحانی حمایت می کننداما نواصولگرایان سایه او را با تیر می زنندآیت الله محسن غرویان راجع به فشارهای اخیر به دولت گفت: ارزیابی همه ملت ما از فشارهایی که اخیرا به دولت آقای روحانی وارد می شود روشن است، همه بر این باور هستند که این فشارها به خاطر این است که انتخابات سال ۹۶ نزدیک است و اقلیت خاص قصد دارند رئیس جمهور را در نظر مردم ساقط کنند تا بتوانند در انتخابات مجددا جناح و تفکر خود را سر کار بیاورند. این مسئله روشنی است که همه می‌فهمند و ملت نسبت به آن هوشیار هستند.
وی افزود: نتیجه انتخابات ۷اسفند ۹۴ نشان داد که مردم طرفدار دولت هستند و تفکر اعتدال را می خواهند. مردم ما از افراط و تفریط متنفر و بیزار هستند و می خواهند روابطشان با دنیا خوب شود. رایی که مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران دادند، نشان 
می دهد آنها دنبال چه تفکری هستند، اما لجبازان دست بردار نیستند و دائما می خواهند دولت را ساقط کنند یا تحت فشار قرار دهند. غرویان با اشاره به جنجال های اخیر بر سر فیش های حقوقی به انتخاب گفت: این فیش ها با این قیمت ها در برابر اختلاسهای دولت قبل چیزی نیست. در دولت قبل، اختلاس های سه هزار، دو هزار و ده هزار میلیارد و … صورت می گرفت. دادگاه رئیس دولت سابق را فرا خواند ولی نرفت. اینها همه باید بررسی شود. 
وی تصریح کرد: دولت اگر شفاف با مردم صحبت کند و متخلفان را کنار بزند، این هیاهو ها که غرض های نفسانی در پی آن است و غرض های شیطانی دارد، نتیجه نخواهد داشت.غرویان اظهار کرد: متاسفانه این افراد خاص به دروغ شعار اصولگرایی و دین سر می دهند اما ماکیاولیسم را دنبال می کنند و معتقدند هدف وسیله را توجیه می کند . این افراد به هیچ صراطی مستقیم نیستند و دست به هر عمل خلاف شرعی هم ممکن است بزنند که تا به امروز هم زدند. این استاد حوزه در مورد احتمال کاندیداتوری احمدی نژاد در انتخابات گفت: به هیچ وجه احتمال روی کار آمدن مجدد این تفکر را معقول نمی دانم و پیروزی آن را بعید می دانم، مگر اینکه از راههای حقه بازی دوباره مردم را فریب دهند. غرویان با اشاره به برخی اظهار نظرها در مورد دعوت اصولگرایان از احمدی نژاد گفت: اصولگرایان عاقل یا همان سنتی به دنبال این تفکر نخواهند رفت. 
اصولگرایانی که عاقل باشند نباید فریب این حقه ها را بخورند و دوباره از سوراخی که چندین بار گزیده شدند، گزیده شوند. وی در پاسخ به این پرسش که این احتمال وجود دارد که اصولگرایان از روحانی حمایت کنند گفت: اصولگرایان سنتی از ایشان حمایت می کنند ولی نواصولگرایان سایه روحانی را با تیر می زنند، چه برسد به اینکه بخواهند حمایت کنند. روحانی دم خیلی از این افراد را چید و همین افراد از این موضوع حسابی شاکی هستند و می‌خواهند به هر شکلی که شده انتقام بگیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *