کیوان ساکت در شیراز کارگاه آموزشی برپا می‌کند:هدف از برگزاری این کارگاه های آموزشی نگاهی نو به موسیقی ایرانی با توجه به زیبایی شناسی معاصر و حفظ تمام جان مایه ها و اصالت های ایرانی است.

کیوان ساکت در شیراز کارگاه آموزشی برپا می‌کند

به گزارش ایسنا، کیوان ساکت، نوازنده و آهنگساز گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری مسترکلاس در شیراز هستم که این کارگاه آموزشی ۱۰ بهمن ماه سال جاری از سوی موسسه آوای هنر ایل قشقایی برگزار می شود.

این نوازنده تار در ادامه بیان کرد: این کارگاه تخصصی به آموزش ساز تار و سه تار اختصاص دارد که شامل سه دوره مقدماتی، متوسطه و پیشرفته است. دوره مقدماتی به تمرینات گرم کردن دست، افزایش مهارت، بهداشت نوازندگی و دوره متوسطه به تکنیک های پیشرفته، آشنایی با مبانی ردیف و موسیقی و دوره پیشرفته به ردیف دوره عالی، تکنیک نوازندگی و آشنایی با مفاهیم موسیقی جهانی اختصاص دارد.
این آهنگساز افزود: این کارگاه های تخصصی در رشت و کرمان برگزار شده است و قرار است بعد از شیراز این کارگاه ها در شهرهای جنوبی، کازرون و همدان نیز برگزار شود. همچنین این کارگاه‌ها به دعوت هنرمندان شاخص شهرهای مختلف برگزار می شود.
این هنرمند در پایان گفت: هدف از برگزاری این کارگاه های آموزشی نگاهی نو به موسیقی ایرانی با توجه به زیبایی شناسی معاصر و حفظ تمام جان مایه ها و اصالت های ایرانی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *