پیکر زنده یاد نسترن هاشمی نوازنده سنتور تشییع می‌شود

پیکر زنده یاد نسترن هاشمی نوازنده سنتور تشییع می‌شود

تهران- ایرنا- آیین تشییع پیکر زنده یاد نسترن هاشمی مدرس، آهنگساز موسیقی ایرانی و نوازنده سنتور چهارشنبه- ۲۹ آذرماه- در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا از خانه موسیقی ایران، مراسم تشییع پیکر زنده یاد نسترن هاشمی مدرس دانشگاه، آهنگساز، تنظیم کننده، نوازنده و مدرس سنتور چهارشنبه- ۲۹ آذرماه- از ساعت ۹:۳۰ در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود.

همچنین مراسم ترحیم این هنرمند شنبه- دوم دی ماه- از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود. وی ۲۶ آذرماه در سانحه تصادف در ۴۰ سالگی دار فانی را وداع گفت.

هاشمی علاوه بر انجام فعالیت‌های متعدد در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی مؤلف چند کتاب آموزش و آهنگساز پروژه‌های موسیقایی متعددی بود که از آن جمله می‌توان به آلبوم موسیقی «شعر زن» اشاره کرد که سال ۱۳۹۷ به خوانندگی حسین علیشاپور پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

این هنرمند فقید طی سال‌های اخیر سرپرستی گروه موسیقی «بانگ نو» را نیز بر عهده داشت. این گروه موسیقایی طی سال‌های اخیر علاوه بر حضور مؤثر در جشنواره بین المللی موسیقی فجر فجر در تالارهای مختلفی نیز به اجرای موسیقی ایرانی پرداخته است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *