برگزاری بزرگ‌ترین گردهمایی صنایع دستی کشور در۲۰خرداد

 

 

 

 

معاون صنایع دستی کشور از برگزاری بزرگ‌ترین گردهمایی صنایع دستی کشور با حضور نمایندگان مجلس و مقامات عالی‌رتبه دولت و همچنین هنرمندان برجسته خبر داد.
بهمن نامورمطلق، معاون صنایع دستی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر از برپایی بزرگ‌ترین گردهمایی صنایع دستی کشور خبر داد و افزود: همزمان با روز صنایع دستی بزرگ‌ترین گردهمایی با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به‌ویژه اعضای فراکسیون صنایع دستی و مقامات عالی‌رتبه کشوری برگزار می‌شود.
معان صنایع دستی کشور هدف از این گردهمایی را ارتباط هنرمندان با مسئولان فرهنگی و مقامات دولتی دانست و گفت: ما از معاونان مرتبط وزارتخانه‌ها، معاونان ریاست جمهوری، سفیران خارجی، رایزن‌های اقتصادی سفارتخانه‌ها و ۱۰نفر از روسای صنایع دستی کشورهای حاشیه خلیج فارس و عمان و کویت و همچنین از هنرمندان برجسته برای شرکت در این گردهمایی دعوت کرده‌ایم.
گردهمایی صنایع دستی، چهارشنبه ۲۰خرداد و همزمان با روز جهانی صنایع دستی برگزار می‌شود تا هم ارزش این هنر را به مردم معرفی کند و هم بهانه‌ای باشد تا متولیان فرهنگی با هنرمندان و مشکلات آنها آشنا شوند.
همچنین ۲۰خرداد چهارمین نمایشگاه بین‌المللی و بیست و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور در سالن نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود تا زمینه حمایت بیشتر از تولیدکنندگان و هنرمندان را پدید آورد
.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *