بایدن در ایالت میشیگان با تظاهرات ناگهانی همراه با فحاشی مواجه شد

بایدن در ایالت میشیگان با تظاهرات ناگهانی همراه با فحاشی مواجه شد

رئیس‌جمهوری آمریکا که در حال حاضر به منظور تبلیغ برنامه‌ها و طرح‌های ناکارآمد خود در حمایت از اقتصاد و بودجه‌ دولت بدهکار تریلیون‌ها دلاری، در ایالت میشیگان به سر می‌برد با اعتراضات ناگهانی توأم با فحاشی مواجه شد و معترضان شعار «بازسازی بهتر اقتصاد» را سر دادند.

به گزارش ایسنا، به نقل از فاکس نیوز، بایدن در حالی وارد میشیگان شد که جمعی از معترضان خشمگین در نزدیکی محلی سخنرانی رئیس‌جمهوری، منتظر او بودند.

روزنامه «دیترویت فری پرس» تعداد مخالفان جو بایدن را حدود ۵۰۰ نفر اعلام کرد.

روزنامه مزبور نوشت: بسیاری از معترضان شعارهایی توأم با توهین و فحاشی علیه رئیس جمهوری در منطقه هاول در حدفاصل بین دیترویت و لانسینگ مرکز ایالت میشیگان سر دادند.

به نوشته دیترویت فری پرس، روزنامه نگارن هم با سر دادن شعارهایی علیه بایدن همزمان با عبور یک وسیله نقلیه سبزرنگ مخالفان که روی آن شعار «بدون بایدن» درج شده بود، تظاهرکنندگان را همراهی کردند.

بسیاری از تظاهرکنندگان ساکن دیترویت به شبکه خبری FOX ۲ اعلام کردند که آنها حجم طرح پیشنهادی دموکرات‌ها برای ایجاد زیرساخت‌های ۱.۵ تریلیون دلاری و یا لایحه ۳.۵ تریلیون دلاری را که به ارائه خدمات اجتماعی اختصاص دارد، نمی‌پسندند.

«لوندا گات» یکی از معترضان شرکت کننده در تظاهرات به FOX ۲ گفت: «پول باید از جایی تامین شود، شما نمی‌توانید آن را چاپ کنید».

معترضان همچنین از بحران مهاجران در مرز آمریکا و مکزیک و دستورات مربوط به واکسیناسیون عمومی به عنوان دلایلی برای مخالفت با بایدن صحبت کردند و به گفته مگان ریکلینگ رئیس شورای محلی جمهوری‌خواهان منطقه لیوینگستون ایالت میشیگان، «این نشان دهنده میزان ناراحتی مردم امروز آمریکا است».

وی افزود: «من فکر می‌کنم این نشان می‌دهد که مردم آمریکا از هزینه‌های انجام شده در واشنگتن چقدر ناراحت هستند».

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *