تجمع اعضای شش تشکل بزرگ کارگری هندوستان در محکومیت حملات ارتش رژیم صهیونیستی به غزه

مخالفت با اشغال وحشیانه و اعمال غیرانسانی دولت اسرائیل و همبستگی تزلزل ناپذیر مردم هند با فلسطینی‌ها و مردم غزه به طور خاص، هدف فعالان صنفی و کارگری هند از تجمع بوده است.

تجمع اعضای شش تشکل بزرگ کارگری هندوستان در محکومیت حملات ارتش رژیم صهیونیستی به غزه

به گزارش خبرنگار ایلنا، شش کنفدراسیون اتحادیه کارگری هند، وابسته به WFTU، در واکنش به حملات اسرائیل به نوار غزه تظاهرات اعتراضی در این کشور برگزار کردند.

فدراسیون جهانی اتحادیه‌های کارگری (WFTU) گزارش داده است که شش کنفدراسیون مرکزی اتحادیه‌های کارگری وابسته به این تشکل در هندوستان شامل: AITUC، CITU، AIUTUC، AICCTU TUCC و UTUC، امروز چهاردهم اکتبر برای محکوم کردن اشغال‌گری و حملات اسرائیل به نوار غزه تجمع گسترده‌ای برپا کردند.

مخالفت با اشغال وحشیانه و اعمال غیرانسانی دولت اسرائیل و همبستگی تزلزل ناپذیر با مردم هند با فلسطینی‌ها و مردم غزه به طور خاص، هدف فعالان صنفی و کارگری هند از تجمع بوده است.

اعضای این تشکل‌ها در منطقه Jantar-Mantar دهلی نو تجمع کردند و خواستار توقف فوری درگیری‌های جاری شدند. این تشکل‌ها همچنین دهه‌ها اشغال‌گری صهیونیست‌ها را محکوم و علیه قدرت‌های امپریالیستی، جنایات اسرائیل، ایالات متحده و اقدامات ناتو در همه کشورهای جهان شعار سر دادند.

این تشکل‌ها اعلام کردند: سال‌ها ستم بر فلسطینیان و قطع کردن اولیه‌ترین ضروریات زندگی بر آنان، از علل اصلی تشدید تنش امروزی هستند.

آنان تصریح کردند: محاصره کامل بدون سوخت، بدون غذا، بدون آب و بدون دارو قرار دارد و تمام جهانیان شاهد فریب آشکار اسرائیل و غرب در این مورد خاص است. سخنرانان گفتند: اسرائیل فلسطینیان را تحت رژیم غذایی گرسنگی قرار داده است و اکنون مردم غزه حتی از خانه‌های خود نیز نمی‌توانند به آسانی خارج شوند.

این تشکل‌ها همدلی ریاکارانه غرب را نیز با اسرائیلی‌ها و ارتش صهیونیستی محکوم کردند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *