خاطراتی در باره شهرستان تربت حیدریه اجتماعی، فرهنگی وتاریخی از همشهری عزیزمان علیرضا بختیاری دبیر بازنشسته آموزش و پرورش( بخش خاطرات من قسمت ۱۵ دو ماجرای چوب زدن بادام و روغن نباتی )

مطالب مرتبط

۶ دیدگاه‌

 1. فریدون افتخاری گفت:

  جناب خطیبی عزیز
  به‌ مناسبتی داشتم داستان زندگی کاشف‌السلطنه را مرور می‌کردم و بیاد شما و وبسایت تربت ما افتادم.
  بدون شک کاشف‌السلطنه یکی از شاخص ترین شخصیتهای شهر ما می‌باشد . درست است که بیشترین زمان زندگیش را خارج از تربت گذراند ولی شاید جا دارد که از کارهاو شخصیت بزرگ او در این سایت یاد شود. شاید هم در گذشته شما این مهم را انجام داده‌اید و بنده ندیده‌ام. بهر حال تذکری بود . ببخشید که در صفحه خاطرات آقای بختیاری این را نوشتم.
  موفق باشید

  • کاظم خطیبی گفت:

   با سلام و سپاس از توجهتان باید خدمت شما عرض کنم اقای ابریشمی ابتدا خیلی از ایشان تعریف و تمجید کردند و بعد از کارهای ایشان برائت کردند ودر نوشته هایشان هم بود بهر حال نظر شما کاملا منطقی است مطمئنا لحاظ خواهد شد با تشکر مجدد خطیبی

 2. فریدون افتخاری گفت:

  نظر دوست عزیزم آقای ابریشمی کاملا قابل احترام است ولی تاریخ و اقدامات کاشف‌السلطنه هم غیر قابل اغماض . دوستی دارم که زاده لاهیجان است. می‌گفت مقبره ایشان در لاهیجان از کودکی برایش مثل یک زیارتگاه بوده و هست . از چایکاران شمال ارزش ایشان را بپرسید. شخص شما اهل جستجو در تاریخ و دریافت بد وخوب هستید و حتما جستجو کرده‌اید. ازاده‌خواه ایران پرستی که در آن مقطع تاریخی چیزی جز ارتقاع میهن و خدمت به آن در اندیشه‌اش نبود.
  ارادتمند افتخاری

  • کاظم خطیبی گفت:

   باسلام و سپاس از توجه جنابعالی من با شما موافقم ادامها دارای بعدهای متفاوتی هستند و نباید تک بعدی دیده شوند واز نظر تاریخی باید همه مواضع و شخصیت افراد را باز گو کرد این تاریخ است که با توجه به جمع بندی مردم در باره یک فرد نظر خواهند داد بهر حال خوشحال شدم ضمنا جناب دکتر افتخاری گرامی شما تلگرام و یا واتساب ندارید چون یک سری مطلب و عکس بود از عموی شما میخواستم برایتان ارسال نمایم بهر حال تندرست و سربلند باشید ارادتمند کاظم خطیبی

 3. فریدون گفت:

  ممنون از نضر موافق شما.
  متاسفانه من واتساب یا تلگرام ندارم و فقط اهل ایمیل هستم.
  سالم وخوش باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *