پیکر سرور پاک نشان در کنار مزار هوشنگ ظریف به خاک سپرده شد امروز یک صدای ماندگار به قطعه هنرمندان ملحق شد

امروز یک صدای ماندگار به قطعه هنرمندان ملحق شد

مراسم خاکسپاری پیکر سرور پاک نشان، هنرمند پیشکسوت رادیو امروز جمعه، ۲۷ خرداد ماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار شد.

احمدرضا صدر، مدیر روابط عمومی معاونت صدا در گفت و گویی با ایسنا درباره جزئیات مراسم خاکسپاری این هنرمند، اعلام کرد: لحظاتی پیش پیکر خانم پاک نشان در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) ردیف ۱۴۶ شماره ۴۲ در کنار مرحوم هوشنگ ظریف (موسیقی‌دان و نوازندهٔ برجسته تار) و در نزدیکی مزار زنده یاد جمشید مشایخی (بازیگر فقید کشورمان) به خاک سپرده شد.

وی گفت: داوود حیدری، پریچهر بهروان، حمید خزایی قائم مقام اسبق معاونت صدا، علی حاجی نوروزی و مریم جلالی معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و همچنین تعدادی از همکاران سابق رادیویی خانم پاک نشان در مراسم خاکسپاری حضور داشتند.

امروز یک صدای ماندگار به قطعه هنرمندان ملحق شد

در این مراسم پریچهر بهروان و داوود حیدری ـ دو گوینده باسابقه رادیو به نمایندگی از اهالی صدا برای لحظاتی سخنرانی کردند و زحمات و تلاش های بی وقفه سرور پاک نشان برای عرصه رادیو را ارج نهادند.

بیشتر بخوانید:

کم گوی و گزیده گوی چون سرور صدا!

صدر همچنین اعلام کرد: مراسم یادبود خانم پاک نشان فردا شنبه، ۲۸ خرداد ماه در منزل شخصی ایشان برگزار می‌شود و به دلیل اینکه این هنرمند اهل گرگان بودند، مراسم دیگری هم در زادگاهش برگزار خواهد شد.

امروز یک صدای ماندگار به قطعه هنرمندان ملحق شد

امروز یک صدای ماندگار به قطعه هنرمندان ملحق شد

به گزارش ایسنا، روز گذشته ـ ۲۶ خرداد ماه ـ  سرور پاک نشان گوینده برجسته و باسابقه رادیو در سن ۷۹ سالگی دار فانی را وداع گفت. پیکر پاک نشان امروز جمعه ـ ۲۷ خرداد ماه ـ در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

او از سال ۱۳۴۲ در رادیو گرگان به عنوان گوینده مشغول به کار شد و در همان سال های اولیه کار در رادیو به تهران آمد و تا به امروز گویندگی برنامه های مختلفی چون “گلها”، “فرهنگ و مردم”، “خانواده”، “علم و زندگی” و برنامه های بسیار دیگر را بر عهده داشته است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *