در گفت و گو با ایلنا مطرح شد: دو محور شمالی تا اطلاع ثانوی مسدود است/ بارش باران در محورهای مواصلاتی ۴ استان کشور

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۳۷۴۲

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از انسداد دو محور شمالی به دلیل وقوع سیلاب و وارد شدن گل و لای به سطح راه و کاهش ایمنی تردد تا اطلاع ثانوی خبرداد.

سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی در کشور گفت: آزادراه تهران – شمال و محور چالوس مسیر(رفت و برگشت) از ساعت ۲۰ شب گذشته به علت وقوع سیلاب و وارد شدن گل و لای به سطح راه وکاهش ایمنی تردد تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

وی ادامه داد: تردد در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است. ضمنا محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت جوی گفت: بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی ، زنجان ، مازندران و گلستان گزارش شده است.

وی با اشاره به محورهای مسدود شریانی تصریح کرد: محور خرم آباد – پلدختر به علت عملیات عمرانی تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می گردد. همچنین محور چالوس و آزادراه تهران – شمال (رفت و برگشت) به علت وقوع سیلاب و کاهش ایمنی تردد مسدود است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *